ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۳:۴۷

 و توليدات آرايشي گياهي اين هنرپيشه 38 ساله طرفدار توليد ها آرايشي - بهداشتي گياهي است و از هر ماده آرايشي دربردارنده پارافين و ديگر موادشيميايي گريزان است . 
شناخت با سر زيبايي پوست هنرمندان هاليوود 
شكيرا و پاكسازي پوست با شكر شكيراي 37 ساله به داشتن پوستي واضح و سلامت پر اسم و رسم است . گفته مي گردد وي از شكر براي پاكسازي پوستش استفاده مي‌كند . اين خواننده طبق يك راهبرد ديرين كه از مادربزرگش آموخته با شكر , روغن‌هاي گياهي و آب , محلول صحيح مي‌كند و آن را روي پوستش ميزند و پس از تعدادي دقيقه ميشويد . 
شناخت با سر زيبايي پوست هنرمندان هاليوود 
ناتالي پورتمن و فرارو گريز از آرايش و پيرايش هنرپيشه 32 ساله كار كشته و سياه , گياهخوار است . وي براي داشتن پوستي لطيف و خوشگل عملكرد مي‌كند تا جاي ممكن آرايش و پيرايش نكند . ناتالي هر 2 هفته يكبار پاكسازي پوست انجام ميدهد و عشق متعددي به استفاده از توليدات آرايشي ارگانيك و گياهي داراست . 
شناخت با رمز زيبايي پوست هنرمندان هاليوود 
كيتي‌ پري و لوسيون‌ چاي‌سبز كيتي‌پري جوش‌هاي ريزي روي پوستش دارااست و به همين بهانه اهميت بيشتري به پوستش ميدهد . اين خواننده 29 ساله هر شب كاملا پوستش را پاك مي‌كند تا در حين شب تنفس كند و جوش نزند . وي از لوسيون تميزكننده با اساس چاي‌سبز استفاده مي‌كند و هر روز از كرم‌ مرطوب‌كننده بعداز پاكسازي پوست كمك ميگيرد .

عمل بيني در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۵۸:۵۰

 اگر مبتلا ريزش موي نمي باشيد كوتاه يا اين كه بلند بودن موها تاثير مثبت و يا اين كه منفي بر شرايط موهايتان ندارد و ميتوانيد سازه بر ذوق وسليقه خويش موهايتان را بلند و يا اين كه كوتاه نگه داريد و اين يقين كه داشتن موهاي بلند باعث ريزش گيسو در آتي ميگردد خطا است و خير در رابطه آقايان صحت مي نمايد و خير خانم ها . 
بعضا از آقايان و خانم ها كه در گير ريزش موي ميشوند به نادرست تصور مي نمايند كه ادله اين ريزش رابطه با آن داراست كه در جواني و يا اين كه ساليان پيشين موهاي خويش را بيشتراز حد بلند نگه مي داشته اند ولي در واقع به اين شكل نيست و عارضه ها ديگري مي‌توانند ادله آن باشند . 
در رابطه اشخاصي كه مبتلا ريزش گيسو ميباشند چطور؟ 
در‌اين اشخاص هم كوتاه يا اين كه بلند بودن موها تاثيري در كاهش ريزش موي ندارد . اما چنانچه موهاي آسيب پذير اي داريد و يا اين كه در گير موي خوره ميباشيد بعد كوتاه كردن موها مي تواند برايتان كارساز باشد . 
چرا بعضا از اشخاص تصور مي نمايند كوتاه كردن موها منجر كاهش ريزش موي مي شود؟ 
زماني موها كوتاه باشند سبب مي گردد موهاي ريخته شده كمتر به ديده آيند به عنوان مثال هنگام استحمام و يا اين كه در كف منزل كمتر چشم مي‌شوند و شخص تصور مي نمايد كه ريزش موهايش كاهش داشته ولي در واقع تغييري در ميزان ريزش روي نداده است . حالا در‌حالتي كه در حالا مصرف محلول ضد ريزش موي ميباشيد كوتاه بودن موها نكته مثبتي به حساب آورده مي شود چون بيشتر محلول مصرفي جذب سرتان ميگردد . 
در اشخاصي كه موهاي بلندي دارا‌هستند موها بازدارنده جذب بي نقص محلول از روش پوست مي‌شوند چون جزو محلول با موها تماس مي‌يابد و در واقع هدر ميرود . 
اما اين بدان معنا نيست كه در‌حالتي كه قصد مصرف محلولي را داريد حتما بايستي موهايتان كوتاه باشد در شرايطي‌كه با شكيبايي و با قطره چكان محلول را بي واسطه بر پوست راز پخش كنيد هم فيض مطلوب حاصل مي‌شود . همان كوتاه بودن موها مصرف محلول را براي شما آسانتر مي نمايد . 
تراشيدن راز چطور؟ 
تراشيدن موها هم به همين صورت است و هيچ تاثير مثبتي بر بهبود موقعيت موها ندارد . 
پس چرا بعضا از اشخاص بر اين باورند كه تراشيدن رمز سبب لبريز پشتي موها مي شود؟ 
مخلوق حيث فردي خويش را پهنا ميكنم . اين يقين كه تراشيدن راز موجب پرپشتي موها ميگردد ريشه در دير باز دارااست . 
در قبلي تراشيدن موها اكثر اوقات به وسيله پدر و مادر خردسالان ۱ الي ۳ سال و يا اين كه نوجوان ها صورت مي گرفت , در ده سال هاي قبل و براي مثال وقتي كه عبد و بنده علم آموز بوده ام در بخش اعظمي از مدرسه ها تراشيدن راز و يا اين كه كوتاه كردن موها با اتومبيل نمره كمتر از 8 تحميلي مي بود . 
نيز در خردسالان و نيز در نوجوان ها تغييرات هورموني زيادي در بدنشان چهره ميدهد كه باعث به رويش و تكامل آنها مي گردد اين تغييرات منجر ارتقاء موهاي رمز و يا اين كه صورت هم مي گردد براي مثال پسران در دوران بلوغ براي نخستين دفعه موهاي صورتشان جوانه مي‌زند , در واقع چه موهاي خويش را كوتاه نمايند و چه نكنند به واسطه وضعيت سني آنها تراكم موهايشان ارتقاء مي‌يابد البته در قبلي به نادرست پدر و مادر تصور مي كردند كه كوتاه كردن موها استدلال آن است . 
در اكثر اوقات خردسالان و نوجوان ها به خصوص آن نوع كه پدر و مادر به تغذيه آنان اهميت مي دهند تا ۱۸ سالگي حالت موهايشان روز آپديت بهبود مي‌يابد و آن‌گاه و علي الخصوص پس از ۲۵ سالگي به واسطه افت ترشح هورمون ها و جلوگيري رويش از تراكم موهايشان به مرور كاسته ميشود .

عمل بيني در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۳:۴۴

 محققان آمريكايي دريافته‌اند كه چربي‌هاي ترانس روي جريان خون تاثير ميگذارند . به نقل از خدمت بهداشت و معالجه ايسنا , اين دانشمندان مي گويند : روغن‌هاي صيفيجات كه به صورت نصفه هيدروژه داده مي گردند دربردارنده چربي‌هاي ترانس ميباشند كه اين چربي‌ها با جريان خويش تداخل پيدا مي‌كنند . شرح اين تحقيق در روزنامه پزشكي «تصلب شرايين» پخش شده شده‌است . دانشمندان دريافته‌اندك چربي‌هاي ترانس ميزان آنزيمي موسوم به پروستاسايكلين را كاهش ميدهند . نقش اين آنزيم كمك به دوام جريان خون و در سود جلوگيري از تشكيل لخته‌هاي خوني است . دكتر شخص كوميرو محقق و مدرس افتخاري دانشكده ايلينويز در آمريكا طي بيانيه‌اي با ارائه يافته‌هاي خويش خاطرنشان كرد : اين اول باري است كه در يك پژوهش علمي مداخله‌هاي چربي‌هاي ترانس با بخش ديگري از فرايند جريان خون مشاهده مي شود . او تاكيد كرد : اين پژوهش برگ ديگري به فهرست طويل مدارك و شواهد علمي جان دار ميافزايد كه نشان مي دهند چربي‌هاي ترانس دليل مهمي در پيدايش بيماريهاي قلبي مي باشند . در سال 2007 هم كوميرو و دستياران او دريافته بودند كه چربي‌هاي ترانس بازدارنده از ساخت اسيد آراچيدونيك ميشود كه يك پيش فاكتور براي ايجاد آنزيم پروستاسايكلين است . اين پيش فاكتور به نوبه خويش از اسيد لينولئيك ساخته ميشود . چربي‌هاي ترانس نيز چنين سبب ارتقا التهاب در سرخرگها شده و سلولها را در معرض نشتي كلسيم قرار ميدهند كه تمامي اين فرايندها سبب به گرفتگي و طاقت فرسا شدن عروق مي گردد و براي بشر خطرناك است .

تجميل الانف

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۱:۰۰

خطاهاي آرايشي كه پيرتر نشانتان مي دهد خانم‌ها زمان و هزينه متعددي صرف مينمايند تا ظواهر زيبايي داشته باشند . در بيشتر فرهنگ‌ها مردمان تلاش مي كنند كه جواني خويش را مراقبت نمايند ; چون برنا بودن در معناي عالي به حيث وصال است . ولي متاسفانه بعضا از خانم‌ها اشتباهاتي را مرتكب مي شوند كه ظاهرشان را پيرتر نشان مي دهد . كنجكاويد كه بدانيد آنان چه هستند؟ در اين مكان يك‌سري مورد از معمول‌ترين ايرادات مرتبط با زيبايي را ذكر ميكنيم كه بيشتر زنان آنها را انجام مي دهند . 
متعددي كرم پودر زدن 
بديهي است كه گذاشتن يك لايه قطور از كرم پودر و پنكك پوست را پيرتر نشان ميدهد . به جاي اين كار يك لايه مرطوب كننده بزنيد و آن‌گاه از يك لايه نازك كرم پودر يا اين كه پنكك استفاده نمائيد . پوست بيشتر اشخاص با پيرايش كمتر , جوان‌تر و خوب تر چشم مي گردد . بدين ترتيب جاي اينكه پوست خويش را بپوشانيد از محصول ها بهداشتي استفاده فرماييد تا پوست خويش را خوب تر نمائيد . 


خطاهاي آرايشي 
متعددي روشن كردن زير ديده 
حلقه‌هاي تيره زير ديده براي زنان و مردان يك كدام از مخرب‌هاي زيبايي است . خواب بيشتر و بهبود رژيم‌غذايي مي تواند ياري دهد كه‌اين وضعيت خوبتر شود , ولي زنان , اكثر اوقات وقت ها براي اين‌كه چشم‌هايشان جوان‌تر و زيباتر چشم شود به كانسيلر يا اين كه روشن كننده‌هاي زير ديده متكي مي گردند . ولي بد نيست بدانيد استفاده از آن ها نيز ميزان داراست و گذاشتن يك لايه كلفت از وايتكس زير ديده ابدا ظواهر نيكي ندارد . 
فكر كنيد دو رينگ سپيد به دور چشم‌تان افتاده , اين طوري چشم‌هاي‌تان به ديده ميايند البته خير آن طور كه دل‌تان ميخواهد . كليه بيشتر تعجب مينمايند كه چطور چشم‌هاي‌تان را باطن دايره‌هاي سپيد جا داده‌ايد . با اعتنا به رنگ كرم پودري كه زده‌ايد , روشني كانسيلر را نيز گزينش فرمائيد . اين‌طوري سفيدي بيشتراز حد و تضادش با كرم پودر به ديده نمي‌آيد . 
گزينش نا مناسب جور موي 
نوع موي روي ظواهر و زيبايي مضاعف تاثيرگذار است يا اين كه بر عكس ميتواند زيبايي صورت‌تان را حاد نمايد . با وجود اينكه سن‌تان بالا رفته است عشق و علاقه داريد گشوده نيز گونه موهاي جواني خويش را كه بلند و برهنه بوده است را داشته باشيد . ممكن است با اين نوع در جواني خيلي خوشگل مي‌شديد ; ولي موهاي بلند و عريان صورت‌هاي مسن‌تر را پژمرده و بي حالا نشان مي دهد , پس مي بايست با بالا رفتن سن نوع موهاي خويش را تغيير تحول دهيد , براين اساس مي توانيد موها را كوتاه يا اين كه حالت‌دار صحيح فرمائيد . 
بسيار استرس داشتن 
هنگامي كه تن و ذهن زير فشار نگراني‌هاست , پوست هم به حدي مصيبت مي كشد كه چه بسا پيرايش مضاعف و شايسته ترين مدل توليد ها زيبايي هم نمي‌تواند خرابي‌هايي كه در اثر استرس ساخت شده را از بين پيروزشود . پس يك روش تندرست براي كاهش دادن به استرس‌هاي خويش بيابيد تا بتوانيد ظواهر خويش را هم جوان‌تر سازيد . 
ضايع كردن و حيف كردن موها 
هنگامي كه بيش تر از حد به آرايشگاه ميرويد و موهاي خويش را رنگ , فر و يا اين كه صاف مي كنيد , آسيب‌هاي دورازشوخي به موهايتان مي‌زنيد كه مدام با شما خواهد ماند . حتما موهاي سوخته يا اين كه وز شده با ظواهر برنا سنخيت ندارد . پس آرايشگاه رفتن براي اصلاح كردن موها را كمتر نماييد . 
استفاده از سايه‌هاي درخشان 
درخشان و براق كردن پشت پلك‌ها بيشتر از آرايش‌هاي ديگر نشانه ها بالا رفتن سن را نشان ميدهد . نصيب پلك آدم فاقد غده‌هاي چربي است و اين يعني چشم‌ها او‌لين عضو صورت است كه بالا رفتن سن در آن مشهود است . براين اساس زماني سايه درخشان مي‌زنيد خط‌ها و چين و چروك روي پلك نسبت به هنگامي كه سايه مات استفاده ميكنيد بيشتر چشم ميشود . 
آراستن نصيب پاييني ديده 
در حالتي‌كه به ميان‌سالي نزديك شده‌ايد , براي اين‌كه ظواهر جوان‌تري داشته باشيد بايستي از ريمل و خط ديده كشيدن در زير ديده دوري كنيد . اين كار عوض اين كه چشمان‌تان را زيباتر نمايد صرفا اعتنا همگي را به دايره تيره زير ديده و ديگر اثرات بالا رفتن سن جلب مي كند . 
آتشفشان نشويد .تجميل الانف
براي اين‌كه به ضيافت برويد وقت‌تان كم است؟ ميرويد و پرسرعت دوش آب گرم ميگيريد , مي‌دانيد سود آن چيست؟ مشابه آتشفشان ميشويد . لپ‌ها گل مي‌اندازد و پيشاني , بيني و چشم‌هاي‌تان بيش تر از حد قرمز‌رنگ ميشود . به جاي اين كار در يك كاسه آب ولرم يكسري قطره شامپو طفل بريزيد و صورت‌تان را با آن بشوييد . در شرايطي كه نيز به دور چشم‌تان خسته و پف نموده است با يك پنبه آغشته به شير كم‌چرب پف‌ها و خستگي را برطرف نمائيد . 
دود نكنيد 
صحت دارد كه آرايش و پيرايش تيره يك كدام از شايسته ترين انتخاب‌ها براي ‌مهماني‌هاي شب است ; البته حد و مقدار دارااست . درصورتي كه ميخواهيد پلك‌ها را تيره نماييد و خط ديده و ريمل سياه نيز بزنيد خوب تر است به ‌مهماني نرويد . پيرايش سياه و دودي قيافه شمارا خسته و پژمرده نشان

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۵:۱۶

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است كه كلمات معادلي چون SEO يا بهينه سازي موتور جستجو دارد كه همگي آنها به يك معني مي باشند و مي توان آن را بصورت زير تعريف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي كمك كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيك وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست كه به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

 

الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يك سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.

سئو چيست

اوايل شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو كار خود را آغاز كردند؛ بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يك ليست فهرست شده نگاه مي‌كردند كه همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند كه از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌كردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تراكم كلمه كليدي ( تعداد دفعاتي كه يك كلمه كليدي يا يك عبارت در يك صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد كل كلمات صفحه) و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌كردند. به دنبال اين رشد سئوبراي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع كرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو به دنبال پيدا كردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاياخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند.

يك مقاله كه توسط نيويورك تايمز در نوامبر سال 1996 چاپ شد راجع به توسعه‌دهندگان وب صحبت كرد كه براي قرار گرفتن در بالاي صفحه نتايج جستجو از روش‌هاي غير اخلاقي سئو استفاده مي‌كردند. اين مقاله توضيح مي‌دهد كه چگونه توسعه‌دهندگان وب به راحتي يك سايت را به همراه كلمات كليدي ويژه كه معمولا در پشت گرافيك سايت پنهان شده است، بارگذاري مي‌كنند كه در نتيجه موتورهاي جستجو اين كلمات كليدي را شمارش كرده و رتبه بندي سايت را افزايش مي‌دهند.

همان طور كه گفته شد بدست آوردن رتبه‌بندي بالا براي كلمات كليدي خاص در اوايل كار خيلي راحتي نسبت به امروز بوده است. با بكار گيري روش‌هاي غير اخلاقي در آن زمان قرار گرفتن در بالاي ليست نتايج جستجو تضمين شده بود. امروزه الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو پيچيده‌تر شده‌اند و خيلي سخت است كه مهندسين بهينه‌سازي بتوانند موتورهاي جستجو را دستكاري كنند، البته اين بازي موش و گربه بين مهندسين سئو و موتورهاي جستجو امروزه نيز وجود دارد و ادامه پيدا خواهد كرد.

طراحي سايت در مشهد با آنفايو 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۹:۴۰

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است كه كلمات معادلي چون SEO يا بهينه سازي موتور جستجو دارد كه همگي آنها به يك معني مي باشند و مي توان آن را بصورت زير تعريف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي كمك كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيك وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست كه به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو سايت يا بهينه سازي سايت يكي از فعاليت هايي است كه توسط سئوكار انجام مي شود.

الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يك سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.


طراحي سايت در مشهد با آنفايو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۹:۱۱
جوملا چيست؟

جوملا يك سيستم مدير محتواي زير اينترنت است كه رئيس و نشر سهل مطالب را قابليت پذير به وجود مي آورد , تجهيزات گسترده اي داراست و با ابزار هاي خويش قابليت و امكان توسعه سهل و آسان اپليكيشن را مهيا مينمايد . با جوملا مي‌توانيد وبسايت ها و سامانه هاي زير اينترنت قوي و ارزشمندي را توليد نمائيد .تاريخچه

اولي ورژن اپليكيشن كه جوملا 1 اسم داشت , ورژن گسترش داده شده مامبو بود و در سال 2005 نشر يافت . گروهي از برنامه نويسان مامبو بعداز جدا شدن از اين مجموعه استارت به پباده سازي اين اپليكيشن كردند . جوملا در لغت به معناي تمامي با نيز است كه از لهجه سواحلي گرفته شده‌است . ورژن هاي بعدي اين اپليكيشن جوملا 1 . 5 , 1 . 6 , 1 . 7 و 2 . 5 است .كاربردهاي جوملا

جوملا به دليل امكان انعطاف و بسط فوقالعاده خويش قوي به ساخت همه سامانه هاي زير اينترنت مي باشد , در زير به بعضا از كاربرد هاي آن اشاره مي‌كنيم :

سايتهاي خبري
وبسايت هاي فروشگاهي
برنامه هاي كاربردي جامعه ها
دانلودسنتر
مركز ها امتحان گيري
سامانه هاي پشتيباني
دايركتوري ها
وبسايتهاي مراقبت مستندات
جامعه ها مجازي

و . . .چه اشخاصي از آن استفاده ميكنند؟

اينترنت سايتهاي مك دونالد , اينترنت سايتهاي تيم يونيسف , بعضي اينترانتهاي مدني آلمان , راءس داده ها اداره ملل , همه مركز ها صدا وسيماي كشور ايران , تارنما مرجع لينوكس و . . . اعم از استفاده كنندگان جوملا مي‌باشند .

طراحي سايت در مشهد با آنفايو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۷:۰۳

HTML مخفف "HyperText Markup Language" است. HTML زباني است كه از آن براي نوشتن صفحات وب ايستا (استاتيك) استفاده مي شود. اين زبان براي مشخص كردن عناصر مختلف صفحه از يك سري تگ (برچسب) استفاده مي شود. براي مثال براي اينكه يك تصوير را وارد صفحه كنيم از برچسب استفاده مي كنيم و براي مشخص كردن يك پاراگراف متن مورد نظر خود را بين تگ

و

قرار مي دهيم. بدين وسيله مرورگر اينترنت مي تواند عناصر مختلف صفحه را شناسايي كند و آنها را نمايش دهد. مرورگرهاي اينترنت كدهاي HTML را دريافت مي كنند و پس از تفسير آنها را به صورت يك صفحه وب به نمايش در مي آورند.

نوشتن صفحات HTML لزوماً به برنامه خاصي احتياج ندارد. حتي با استفاده از NotePad در ويندوز هم مي توانيد صفحات مورد نظر خود را طراحي كنيد. صرف نظر از برنامه اي كه از آن براي طراحي صفحات خود كمك مي گيريد آشنايي شما با HTML مي تواند تا حد بسيار زيادي در كيفيت صفحات تأثير بگذارد.

طراحي سايت در مشهد با آنفايو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۴۶:۵۶

در طراحي سايت و طراحي پرتال افراد عادي كه دسترسي به سيستم مديريت محتواي سايت را داشته باشند،مي توانند محتواي  سايت هاي ديناميك را بعد از طراحي تغيير دهند. زبان برنامه نويسي وب سايت هاي پويا ميتواند براساس نياز متفاوت باشد اما عمدتا" از زبان هاي برنامه نويسي ASP ASP.Net ، PHP، CSS، Silver light و يا Ajax استفاده مي‌شود.
در طراحي سايت و طراحي پرتال اين گونه از سايت ها در ابتدا اسكلت سايت توسط طراح ايجاد و سپس محتوا توسط مديران سايتها بارها تغيير مي‌كند . از اين رو طراح در طراحي سايت و طراحي پرتال نسبت به موقعيت و اندازه ي دقيق متن ها و تصاوير و ساير فايل هايي كه بعدا" توسط مديران سايت ها تغيير مي‌كند اطلاعي ندارد بنابر اين همه حالات را در نظر مي گيرد و اين كار سبب مي‌شودكه تاحدودي از گرافيك و جلوه ي سايت كاسته شود.
يكي از مزيت هاي  سايت هاي ديناميك اين است كه محدوديتي براي ايجاد، تغيير يا حذف مطالب، تصاوير و صفحات و... وجود ندارد.
با توجه به اينكه دراين گونه سايت ها از زبان هاي برنامه نويسي پيشرفته استفاده مي‌شود امكانات زيادي در آنها قابل ايجاد است به مانند ايجاد صفحات هوشمند، فرم ها وموتورهاي جستجوي پيچيده.
اما استفاده زياد از كدها سبب كند شدن بارگذاري(Loading) سايت وكم شدن رنكينگ آن در موتور هاي جستجو مي شود.
سايت هاي ديناميك براي افراد، شركت ها و سازمان هايي كه بيش از دوبار در سال نياز به تغيير درمحتواي سايت را دارند،مناسب است.
پرتال ها (Portals):
در  طراحي سايت و طراحي پرتال، پرتال ها  سايت هاي ديناميك جامعي هستند كه چند هدف خاص را در يك سايت دنبال مي كنند. به عبارت ديگر مجموع چند سايت ديناميك كه براي رسيدن به هدف خاصي در كنار هم قرار گرفته اند را مي توان يك پرتال ناميد. به عنوان مثال پرتال خبري مي تواند از چند سايت تشكيل شده باشد كه هر يك امكان خاصي چون انتشار تصاوير،عضو گيري، انتشار اخبار، نظر سنجي و ... را در اختيار مديران آن قرار مي دهد.ضمن اين كه تمام ويژگي‌هاي يك سايت  استاتيك مي تواند در يك پرتال نيز صدق كند.
در  طراحي سايت و طراحي پرتال معمولاً پرتال‌ها توسط سازمانها، شركت ها وگروه ها خريداري مي شوندو به دليل نياز به بروز رساني بخشهاي مختلف اداره ي آنها توسط يك فرد بسيار مشكل است .

براي طراحي سايت در مشهد به آنفايو برويد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :نسرين معين
تاريخ: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۷:۱۳

تا اينجاي كار به چند مثال ساده اما كاربردي  با CSS  براي استفاده در وب سايت نگاهي انداختيم. براي استايل دهي خصوصيات بسيار زيادي وجود دارد كه البته من قصد دارم آنها را اينجا ليست كنم، هرچند ممكن است شما تا به حال بعضي از اين استايل ها و مقدار دهي آنها را تجربه كرده باشيد.

نكته :  توجه داشته باشيد كه اين استايل ها كل css نيست و در فصل هاي آينده به اين مقادير اضافه خواهد شد.

Color 
همانطور كه قبلا هم ديديد براي رنگ دادن به عناصر استفاده مي شود.

Background-color
به دو صورت مقدار دهي مي شود يا نام رنگ (blue, red, green,..)  يا با اعداد دسيمال،  مانند: #3acbef

Font-family
با اين خصيصه هر فونتي را كه بخواهيد مي توانيد به متون سايت خود اعمال كنيد، تنها توجه كنيد كه نحوه مقدار دهي آن همانند مثال هاي قبلي است كه به طور مفصل راجب به آن توضيح داده ام.

Font-size
مقدار دهي آن مي تواند مثل يكي از گزينه هاي زير باشد:
1-    نام هاي آماده براي سايز دادن به فونت ؛

•    XX-small
•    X-small
•    Small
•    Medium
•    Large
•    X-large
•    Xx-large

2-    فونت دهي به صورت نسبي؛

•    به صورت درصدي : %120
•     به صورت  1.2em     : em

3-    فونت دهي به صورت مطلق؛

•    به صورت pixel  ، مانند:  px12
•    به صورت  point، مانند:  pt12

قطعاً زمانيكه بخواهيم اين امكان را به خوانندگان مطالب وب سايتمان بدهيم كه با تغيير سايز صفحه مرورگر خود ( مثلا سايز %150 به جاي %100) بتوانند سايز فونت متناسب با آن را ببينند فونت دهي به صورت نسبي را مد نظرمان قرار مي دهيم.

 

Font-weight
ضخامت فونت است كه به دو صورت normal  يا  bold مقدار دهي مي شود.

Font-style
سبك فونت است كه به دو صورت normal   يا  italic مقدار دهي مي شود.

Text-decoration
مدل دهي به متن به صورت: none, underline, overline  و يا line-through  است.

نكته : قبل از شروع به كار و استفاده از css هاي متنوع، ابتدا از css اي كه تا كنون آن را ساخته ايد يك back up بگيريد و سپس با استايل هاي مختلفي كه در بالا ياد گرفتيد استايل هاي مختلفي را بسازيد.
تمامي موارد بالا را مي بايست در مرورگر خود تست كنيد تا با آنها آشنا شويد ولي حالا بيائيد استايل دهي بيشتري برروي عناصر موجود در سايتمان اعمال كنيم.

–    ابتدا فايل about.html  را باز كنيد (در تمرين هاي قبلي ساخته شده است)

“HTTP://WWW.W3.ORG/TR/XHTML1/DTD/XHTML1-STRICT.DTD”>


ABOUT BUBBLE UNDER: WHO WE ARE, WHAT THIS SITE IS<br />FOR

BUBBLEUNDER.COM
DIVING CLUB FOR THE SOUTH-WEST UK – LET’S MAKE A
SPLASH!

ABOUT US


BUBBLE UNDER IS A GROUP OF DIVING ENTHUSIASTS BASED IN
THE SOUTH-WEST UK WHO MEET UP FOR DIVING TRIPS IN THE
SUMMER MONTHS WHEN THE WEATHER IS GOOD AND THE BACON
ROLLS ARE FLOWING. WE ARRANGE WEEKENDS AWAY AS SMALL
GROUPS TO CUT THE غير مجاز مي باشدTS OF ACCOMMODATION AND TRAVEL AND
TO ENSURE THAT EVERYONE GETS A TRUSTWORTHY DIVE
BUDDY.


ALTHOUGH WE’RE BASED IN THE SOUTH-WEST, WE DON’T STAY ON
OUR OWN TURF: PAST DIVING WEEKENDS AWAY HAVE INCLUDED
TRIPS UP TO SCAPA FLOW IN SCOTLAND AND TO MALTA’S
NUMEROUS WRECK SITES.


WHEN WE’RE NOT DIVING, WE OFTEN MEET UP IN A LOCAL PUB
TO TALK ABOUT OUR RECENT ADVENTURES (ANY EXCUSE,
EH?).
–    پاراگراف زير را پيدا كرده و تگ  em را كه جهت نمايش بيشتر يا به عبارتي تاكيد بهتر بر روي آن كلمه بكار رفته است را اضافه كنيد.

AND WHEN WE’RE NOT DIVING, WE OFTEN MEET UP IN A LOCAL PUB
TO TALK ABOUT OUR RECENT ADVENTURES (ANY EXCUSE,
EH?).

–    فايل را ذخيره كرده و در مرورگر خود به صورت local  مشاهده كنيد، تصويري كه مشاهده مي كنيد بايد مشابه عكس زير نمايش يابد.

design-web-101.jpg
–    حالا فايل css خود را باز كرده و استايل زير را به آن اضافه نماييد.

EM {
FONT-STYLE: NORMAL;
TEXT-TRANSFORM:UPPERCASE;
{

حالا فايل css را ذخيره كرده، سپس صفحه نمايش خود را refresh  نماييد، تصويري كه مشاهده مي كنيد مي بايست مشابه عكس زير باشد.

design-web-102.jpg

مشابه اين مثال را مي توانيد در منوي سمت راست  خدمات طراحي سايت وبسكالا مشاهده كنيد. اگر از تگ em  در متون انگليسي استفاده نماييم استايل آن به صورت پيش فرض italic خواهد بود، (مانند مثال زير) كه اگر بخواهيد استايل آم متن هم مانند ساير متون در آم پاراگراف باشدبه آن استايل normal  مي دهيم و اگر بخواهيم با حروف بزرگ ( به جز زبان فارسي )نمايش يابد از uppercase  استفاده مي كنيم.

نكته :
برخي از تگ هاي و عناصر HTML هستند كه به مرور زمان با تگهاي ديگري جايگزين مي شوند و از استفاده از آنها صرف نظر مي گردد، به عنوان مثال تا چند وقت پيش تگي كه براي bold كردن يا ضخيم كردن متون يه كار مي رفت   بود كه به جاي آن هم اكنون از تگ strong  استفاده مي شود. اهميت اين موضوع زماني است كه افراد نابينا براي كار با وب سايت ها از نرم افزارهايي استفاده ميكنند كه بجاي نمايش صفحات وب آن را براي كاربر خود مي خوانند كه به اصطلاح به آن ها screen reader  مي گويند.در اينجاست كه آنها در هنگام خوانندن مطلب متني را كه با تگ em  مشخص شده است را مهمتر ميدانند  تا متني را كه درون تگ i قرار گرفته همچنين موتورهاي جستجو در گوگل به متني كه با تگ strong  ضخيم شده است بيشتر توجه ميكنند و به عنوان متن مهمي كه در يك متن استفاده شده است مي نگرند تا به متني كه با تگ b ضخيم شده باشد.

نگاهي به عناصر درون صفحه:
در پاراگراف زير همانطور كه ملاحظه مي كنيد، براي استايل دهي به پاراگراف ها استايل زير تعريف شده است،  كه توسط تگ body نوع فونت اين متون مشخص گرديده است.

Body{
Font-family:  verdana, Helvetica, Arial, San-serif;
}
P{
Font-size: small;
Color: navy;
}

خط بالا به ما ميگه كه هر تگ p  كه در صفحه بود استايل بالا را بگيرد.
اما دليل ما از به كاربردن اين مثال براي اين است كه مي خواهيم پاراگرافي را متمايز از ساير متون وب سايتمان كنيم و آن اولين پاراگراف متن ما است. حالا براي متمايز كردن اين پاراگراف براي آن به صورت زير عمل مي كنيم:


Diving club for the south-west UK – let’s make a splash!


< /div>

متن درون اين تگ از خصوصيات گرفته شده ساير متون پيروي نمي كند و در عوض خصوصيت مربوط به div خود را مي گيرد كه شامل خصيصه خاصي است كه با id اي به نام tagline تعريف شده است كه اين خصوصيت تنها به براي همين تگ خواهد بود. حالا براي تعريف درون فايل css براي آن خصوصيات زير را تعريف مي كنيم:

#tagline p {
Font-style:  italic;
Font-family:  Georgia, Times, Serif;
}

فايل css  را ذخيره كرده و سپس پنجره مرورگرتان را refresh  كنيد . صفحه شما نيز مي بايست مانند عكس زير باشد.

design-web-103.jpgبراي هر متني كه درون تگ p  قرار گرفته باشد و id  آن tagline  باشد، نوع فونت آن italic  و از نوع Georgia  يا Times و يا Serif خواهد بود.
يعني هر تگ p   كه داخل آي دي tagline  قرار گرفته است  و نه p هاي ديگر .
علامت # در CSS به عنصري اشاره مي كند كه شامل يك  Id خاص با خصوصيات مربوط به خود است. در مورد  Id در قسمت هاي جلوتر به طور كامل خواهيم پرداخت.

گزينشگر متني
#tagline p يك گزينشگر متني است، در اينجا چند مثال ديگر برايتان مطرح مي كنم.

Navigation a{#
Text-decoration: none;
}

براي هر تگ a اي كه درون تگي با  navigation  =id است، آن لينك فاقد زير خط در هنگام كليك كردن آن لينك خواهد بود.

#footer {
line-height: 150%;
}

درون تگي كه id  footer  دارد، تمامي متون داراي %150 فاصله ميان خطوط خواهند بود.

h1  strong {
color: red;
}

هر  تگ strong  ي كه درون تگ  h1 قرار گيرد رنگ آن قرمز خواهد بود.

سبك دهي گروهي
گاهي اوقات مي بينيد كه در هنگام استايل دهي يكسري از تگ ها هستند كه خصوصيات يكساني دارند اما در فايل CSS براي هر يك از آنها كلاس و يا تگ جداگانه اي در نظر گرفته شده مثلا:

h1 {
color: yellow;
background-color: black;
}
h2 {
color: yellow;
background-color: black;
}
h3 {
color: yellow;
background-color: black;
}

اين كار باعث مي شود تا علاوه بر اينكه حجم فايل CSS  تان زياد شود فايلتان نيز كثيف به نظر برسد، به همين دليل در اين مواقع بهتر است مانند زير عمل نماييد:

h1, h2, h3 {
color: yellow;
background-color: black;
}

توجه داشته باشيد كه براي جداكردن تگ ها از همديگر از كاراكتر ( ,)    كاما ، استفاده كرديم كه اين علامت را مي توانيد به معناي يا تعبير كنيد.
حالا بياييد تا در پروژه مان دسته بندي كردن عناصر را انجام دهيم. ما در پروژه مان هنوز از تگ h3 استفاده نكرده ايم اما به زودي اين كار را خواهيم كرد.
فايل css تان را با اضافه كردن css زير به انتهاي آن ويرايش كنيد.

h1, h2, h3 {
font-family: “Trebuchet MS”, Helvetica, Arial, sans-serif;
background-color: navy;
color: white;
}

حالا فايل css را ذخيره كرده و پنجره مرورگر خود را ويرايش نماييد تا تصويري چون عكس زير را ببينيد.

design-web-104.jpgيك سوال ؟
به مثال زير دقت كنيد

h1, h2, h3 {
font-family: “Trebuchet MS”, Helvetica, Arial, sans-serif;
background-color: navy;
color: white;
}
h3 {
color: red;
}

تگ h3  چه رنگي مي گيرد ؟
يك بار تگ h3  سفيد شده و بعد از آن رنگ آن قرمز شده پس رنگ قرمز به خود مي گيرد .
البته ارجعيت دستورات سي اس اس بحث خود را دارد كه در دوره هاي بعدي حتما به آن مي پردازيم .

طراحي سايت در مشهد با آنفايو

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ